Novinky na blogu

17. října 2012 v 20:49 | Jana |  o blogu
Jak jsem včera slíbila, mám pro vás několik novinek - změn tady na Českém blogu pro cizince.

anketa - děkuju všem, kteří hlasovali v anketě na otázku Které články čtete nejvíce? Teď mě zajímá, která témata vás nejvíc zajímají. Jestli jste mi to nenapsali v soutěži, tak prosím hlasujte v anketě :-)

rubriky - blog.cz má nové funkce a já jsem se rozhodla využít jednu z nich - teď můžu mít rubriky a podrubriky. Jsem ráda, protože na blogu bylo docela hodně rubrik a asi v nich byl trochu chaos. Teď je tady méně rubrik, například sport, kultura, jídlo, cestování, a každá tahle rubrika (kategorie) může mít ještě další (pod)rubriky. Například v rubrice jídlo jsou podrubriky recepty, co jíme, restaurace a kavárny, v rubrice sport jsou podrubriky hokej, fotbal, tenis... Na blogu jsou dvě nové rubriky: kalendář (tradice, svátky, výročí, počasí, příroda) a místo výlety je tady teď cestování po ČR (Praha a okolí, Čechy, Morava a Slezsko). Doufám, že teď pro vás bude lehčí najít článek na téma, které vás zajímá :-)

pondělí a čtvrtek - to budou dny, kdy budou vycházet nové články. Doufám, že to bude dobré pro vás (budete vědět, kdy je nový článek na blogu) a taky pro mě. Někdy totiž píšu každý den a nemám čas na nic jiného. A já teď potřebuju čas i na jiné věci (například bych chtěla víc pracovat na webu k mé knize). Chci se učit a zkoušet nové věci... abych měla o čem psát tady na blogu :-)

překvapení - uvidíte v jednom článku příští týden, ale už teď se můžete těšit :-) (taky na zítra, kdy už tady konečně bude zase "normální" článek)změna - change
anketa - survey
hlasovat - to vote
nejvíc - most of all
zajímat někoho 4A - to be interested
téma (to), témata - topic, topics
rozhodovat se / :rozhodnout se, rozhodl se - to decide
využívat / :využít, využije - to use / to take advantage
rubrika - category
méně - less
místo - instead
nacházet / :najít, najde, našel - to find
vycházet / :vyjít, vyjde, vyšel - to come out / to be published
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuju za vaši návštěvu a přijďte na tenhle blog zase! Jana